A A+ A++

Już trzy kanały naszej telewizji przekroczyły na YouTube pułap 100 tysięcy subskrybentów.

Do redakcji Telewizji Biełsat przyszła właśnie trzecia srebrna tabliczka z logiem serwisu YouTube. Nagrodzony nią został nasz kanał Belsat Life. Wcześniej próg 100 tysięcy przekroczyły nasze kanały Belsat News i Wot Tak.

Trzy Srebrne Guziki od serwisu YouTube. Zdjęcie: belsat.eu

Wyjątkowość pierwszych dwóch polega na tym, że są białoruskojęzyczne. Belsat News dwa lata temu został pierwszym prowadzonym po białorusku kanałem na YouTube, który otrzymał Srebrny Guzik. Obecnie dalej jest na pierwszym miejscu i ogląda go stale prawie pół miliona Białorusinów. Na drugim miejscu jest kanał Radio Swaboda, który ma 225 tysięcy subskrybentów.

Belsat Life na kanał opowiadający osobiste historie ludzi. Obecnie oglądają go 102 tysiące osób. Dwa Srebrne Guziki dla dwóch białoruskojęzycznych kanałów ma tylko Biełsat.

Z kolei kanał Wot Tak to nasza propozycja dla widzów rosyjskojęzycznych. Ma 316 tysięcy subskrybentów. A to nie wszystkie nasze kanały na YouTube – mamy jeszcze oddzielne kanały dla kreskówek, programów historycznych, muzyki, filmów dokumentalnych oraz naszych materiałów po polsku i angielsku.

Nasz następny cel do Złoty Guzik za 1 milion subskrybentów i jesteśmy już w połowie drogi. Taką oglądalność ma dwadzieścia białoruskich kanałów na YouTube, z czego tylko dwa należą do mediów – TUT.by i Onliner.by. Brylantowy Guzik i ponad 10 milionów subskrybentów ma tylko jeden Białorusin – bloger Uład Bumaha.

Biełsat można oglądać nie tylko dzięki telewizji satelitarnej, kablowej (w Polsce i na Ukrainie) i serwisowi YouTube. Jesteśmy też w sieciach społecznościowych Telegram, Facebook, Instagram, VKontaktie, Odnoklassniki, Twitter і TikTok.

pj/belsat.eu

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułTu zaszła zamiana – Kościuszki 9
Następny artykułMinister Wawrzyk o rezolucji Parlamentu Europejskiego w sprawie praworządności