W weekend Re-Plast Unia zagrała dwa mecze. W piątek wygrała 5:1 z GKS Tychy, a w niedzielę 4:1 z GKS Katowice.

W piątek biało-niebiescy grali na wyjeździe z GKS Tychy

Indywidualna akcja Galanta z 4. minuty dała prowadzenie gospodarzom. W 8. minucie przyjezdni wykorzystali okres gry w przewadze. Kowalówka przeniósł krążek z prawego skrzydła. Tam Dudas miał czas i miejsce na przymierzenie i oddanie dobrego strzału.

W 12. minucie zawodnicy zespołu z Oświęcimia bardzo dobrze zagrali w przewadze. Podania Kowalówki i Oriechina spowodowały, że Dziubiński nie miał trudnego zadania i strzelił z bliska na 1:2.W 38. minucie przyjezdni przeprowadzili kontrę.

Skinnars wymienił się podaniami z Carlssonem, a bramkarza pokonał ten drugi. W 42. minucie Skinnars zagrał do Wanata, który wygrał pojedynek o gumę  z rywalem i zaskoczył golkipera GKS sprytnym strzałem na lewy słupek. W 58. minucie Kowalówka bez żadnym problemów pokonał bramkarza w sytuacji sam na sam.

W niedzielę Re-Plast Unia podejmowała u siebie GKS Katowice

W 5. minucie MacDonald wjechał z krążkiem na lewą stronę i po samodzielnej akcji otworzył wynik spotkania. W 9. minucie zza bramki zagrał Phillips, a mocnym i skutecznym strzałem klepy prowadzenie swojej drużyny podwyższył Wishart. W 15. minucie zaatakował GKS. Wanacki podał przed bramkę do Lehtonena, a ten wykończył akcję.

W 38. minucie Oriechin zaprezentował bardzo dobry strzał w samo okienko sprzed prawego bulika. W 44. minucie Wronka obsłużył świetnym podaniem z prawego skrzydła Hudsona.

Ten z bliska trafił na 3:2. W końcówce krążek do pustej bramki skierował Phillips.