A A+ A++

Francuski producent i wydawca stopniowo przygotowuje społeczność na zbliżający się Ubisoft Forward. Kolejnym tytułem, na jaki możemy liczyć w trakcie imprezy, będzie nowa odsłona serii Assassin’s Creed. Deweloperzy zabiorą nas do Chin.

Sukces Valhalli był dobitnym dowodem, że Ubisoft może jeszcze wiele zdziałać z marką skrytobójców – a z takich okazji trzeba korzystać, dlatego przedsiębiorstwo mocno inwestuje w projekty spod znaku Assassin’s Creed. W najbliższych miesiącach korporacja planuje premiery aż ośmiu produkcji, wśród których nie zabraknie koncentrującego się na skradaniu Assassin’s Creed Mirage, Assassin’s Creed: Nexus VR zadebiutuje na Meta Quest 3, a kolejne zespoły pracują nad wieloma nowymi grami, w tym całkiem świeżymi pozycjami o kodowych nazwach Echoes, Nebula oraz Raid. IP nie może zabraknąć podczas czerwcowego pokazu.

Assassin’s Creed Jade jest kolejnym tytułem, który zobaczymy 12 czerwca, w trakcie Ubisoft Forward. Gra zostanie pokazana wspólnie z Assassin’s Creed Mirage, Avatar: Frontiers of Pandora oraz The Crew: Motorfest – już wcześniej potwierdzono wskazane przygody.

Wyjdź z cienia i wejdź do rozległego świata starożytnych Chin. Dowiedz się więcej o Assassin’s Creed Codename Jade na #UbiForward, 12 czerwca. #AssassinsCreed

Co jak na razie wiemy o Assassin’s Creed Jade? Produkcja została pokazana na zeszłorocznej prezentacji Ubisoftu – wtedy też poznaliśmy podstawowe założenia rozgrywki. Mobilna pozycja przeniesie nas do Starożytnych Chin (215 rok p.n.e.) i umożliwi poznawanie sekretów tego okresu. Nie zabraknie licznych zagadek, otwartego świata oraz elementów parkouru, a deweloperzy podkreślali, iż mocno pracowali na dopasowaniu sterowania do ekranu dotykowego.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułPełczyńska-Nałęcz stanie na czele sztabu Polski 2050
Następny artykułZajęcia z rysunku dla dzieci – dlaczego warto je wybrać?