A A+ A++

Od poniedziałku, 11 maja rusza cykl bezpłatnych webinariów pn. “Akademia Czystego Powietrza”, jako wspólna inicjatywa Ministerstwa Klimatu, Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz Polskiego Alarmu Smogowego.

Szkolenia będą dotyczyć m.in. nowych zasad dofinansowania inwestycji w programie „Czyste Powietrze”. Webinaria są dedykowane przede wszystkim fachowcom z firm remontowo-budowlanych, doradcom energetycznym, instalatorom kotłów oraz osobom zajmującym się ocieplaniem domów, jednak niektóre z nich mają dotyczyć również bezpośrednio wypełniania wniosków w programie czy wsparcia beneficjentów.

Pierwsze webinarium – dotyczące nowych zasad w programie „Czyste Powietrze” – odbędzie się w poniedziałek 11 maja o godz. 12:00. Szkolenie poprowadzą eksperci z Wydziału Czystego Powietrza NFOŚiGW, którzy wprowadzą wszystkich zainteresowanych w kwestie związane ze sposobem składania wniosków o dotacje w nowym „Czystym Powietrzu”.

Drugie szkolenie, które poprowadzi Paweł Lachman z Polskiej Organizacji Rozwoju Pomp Ciepła, odbędzie się 18 maja o godz. 12:00. Jego tematyka obejmie dwa zagadnienia: wymagania dotyczące kart produktów oraz etykiet energetycznych urządzeń grzewczych i wentylacyjnych, a także uchwały antysmogowe w Polsce w kontekście programu „Czyste Powietrze”.

Aby wziąć udział w webinariach, należy zarejestrować się na stronie: http://nfosigw.gov.pl/formularze/akademia-czystego-powietrza/

Kolejne webinaria, których będzie w sumie kilkanaście, zaplanowano do lipca br. Obowiązuje kolejność zgłoszeń i limit pięciuset zgłoszeń; osoby, które nie zdążą się zapisać na poszczególne spotkania, będą mogły je obejrzeć w późniejszym terminie, na kanale Youtube NFOŚiGW.

Więcej informacji:

Rusza Akademia Czystego Powietrza. W planie szkolenia z wymiany pieców i ocieplania domów

https://www.portalsamorzadowy.pl/ochrona-srodowiska/nfosigw-od-11-maja-cykl-webinariow-akademia-czystego-powietrza,178889.html
 

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułE-commerce w dobie społecznej izolacji
Następny artykułPandemia zagraża procesowi pokojowemu w Sudanie Płd.