Siatkarze Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle odnieśli kolejne zwycięstwo w sezonie ligowym. Mistrzowie Polski pokonali na własnym parkiecie ekipę MKS-u Ślepsk Malow Suwałki.

Spotkanie rozpoczęło się zaciętą wymianą punktów. Nasz zespół wygrał pierwszy set prowadząc trzema punktami. W kolejnych dwóch odsłonach obraz gry nie zmienił się. Dobra obrona zespołu z Suwałk doprowadziła do wyrównanej walki z mistrzami Polski. Czyste ataki kędzierzyńskiej drużyny pozwoliły pokonać blok MKS-u Ślepsk Malow Suwałki. Drugiego seta ZAKSA wygrała 26:24, w trzecim secie goście ugrali 21 oczek.

W przerwie po pierwszym secie Klub Kibica otrzymał gratulacje od przedstawicieli Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, Sebastiana Świderskiego oraz prezydent miasta Sabiny Nowosielskiej. Od 25 lat kibice wspierają drużynę, a dziś na hali sportowej obchodzili swoje urodziny.