A A+ A++

Sentymentalne spotkanie z artystą, którego każdy koncert jest niezapomnianym przeżyciem. Jest jednym z najbardziej charakterystycznych i charyzmatycznych wokalistów swojego pokolenia.

Popularność́ zdobył jako nastolatek pod koniec lat 80 utworem “Zakazany owoc”. Współpracował z Grzegorzem Ciechowskim, z którym nagrał płyte “Delfin”, Edytą Górniak i Justyną Steczkowską. Równolegle pisał muzykę̨ do filmów dokumentalnych oraz komponował dla innych wykonawców. Występował również w filmach i serialach TV. W 2021 roku Krzysztof Antkowiak otrzymał Platynową Płytę za album “Zostanie mi muzyka”.

Zapraszamy na solowy występ Krzysztofa Antkowiaka, który przy akompaniamencie pianina i sampli płynnie przechodzi z rytmicznych i transowych klimatów do bardzo lirycznych ballad. W swoim występie nawiązuję do kilku muzycznych epok od współczesnych brzmień do lat 70` i 80`. Charakterystyczna i rozpoznawalna barwa głosu oraz ważne teksty sprawiają̨, że koncert ma swój własny i niepowtarzalny styl. W koncercie usłyszymy przekrojowy materiał z twórczości artysty m.in. utwory do których teksty napisał Grzegorz Ciechowski jak i utwory Toma Waitsa w tłumaczeniach Romana Kołakowskiego, Bułata Okudżawy i wielu innych.

Swoboda sceniczna i doskonały kontakt z publicznością̨ powodują̨, że tworzy ze swoimi odbiorcami wyjątkową więź. Jego występy wzbudzają̨ duże emocje i na długo zapadają̨ w pamięć widzów. Budując dynamikę koncertu potrafi zaprosić widownię do swojego świata. Wzrusza, gra na wrażliwości, skłania do refleksji, by za chwilę rozbudzić w widzach ogromną energię, zaprosić do interakcji. Z łatwością̨ przeplata nostalgię i delikatność z niezwykłą dynamiką, dzięki czemu jego występy są emocjonalne i niezapomniane. Przy okazji to artysta, któremu widownia nie pozwala zbyt szybko zejść ze sceny.

(mat. organizatora)

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułOkradła największą firmę w Nowych Skalmierzycach. Ma ciekawe tłumaczenie
Następny artykułKobiety na pomniki – biblioteczny happening plenerowy