W Książenicach pierwsi gola strzelili gospodarze. Po zagraniu ręką w polu karnym przez Jana Janika sędzia podyktował rzut karny dla Unii, którego na bramkę zamienił Robert Tkocz.

W 84. minucie piłkarze z Książenic podwyższyli na 2:0. Po dobrym podaniu Piotra Byśca bramkarza ROW-u strzałem głową pokonał Arkadiusz Suchiński

W czwartej minucie doliczonego czasu gry honorowego gola dla rybniczan strzelił Jan Janik.

Pomimo porażki ROW 1964 jest już pewny utrzymania się w IV lidze.

W ostatniej kolejce piłkarze trenera Dariusza Widawskiego zmierzą się przed własną publicznością z MRKS Czechowice-Dziedzice. Mecz odbędzie się w sobotę 11 czerwca o godzinie 15:00.

29. kolejka śląskiej II grupy Zina IV ligi: Orzeł Łękawica – Spójnia Landek 4-1 Podbeskidzie II Bielsko-Biała – LKS Bestwina 5-3 Kuźnia Ustroń – LKS Bełk 1-4 Czarni Gorzyce – LKS Czaniec 0-3 GKS II Tychy – Piast II Gliwice 3-1 MRKS Czechowice-Dziedzice – Drzewiarz Jasienica 5-0 Unia Książenice – ROW 1964 Rybnik 2-1 Unia Turza Śląska – Czarni-Góral Żywiec 3-0