W meczu 18. kolejki piłkarskiej klasy okręgowej, LKS Tworków zremisował 3:3 z drużyną KS 1905 Krzanowice.

Wynik można uznać za niespodziankę, ponieważ gospodarze z Tworkowa plasują się na drugim miejscu w tabeli, a goście są przedostatni.

Szczególnie druga połowa była emocjonującym widowiskiem. Gospodarze wyrównali stan spotkania na 2:2 w 80. minucie meczu. Kiedy Piotr Złoty strzelił gola na 3:2 w 90. minucie meczu, wydawało się że gospodarze zdobędą trzy punkty. Jednak w doliczonym czasie gry goście doprowadzili do remisu, a gola zdobył Dominik Wyglenda.

Zapraszamy do obejrzenia bramek z tego spotkania. Autorem materiału wideo jest Swojska Piłka.

LKS Tworków – KS 1905 Krzanowice 3:3 (0:1)