A A+ A++

Na wielu rynkach dostęp do PlayStation 5 i Xboksów Series X|S jest nadal bardzo utrudniony, więc wciąż nie brakuje skalperów, którzy wykupują sprzęt i chcą go oferować w znacznie wyższych cenach. Właściciel Aftermarket Arbitrage jest pewien, że jego działania dobrze wpływają na rynek, bo on sam „tworzy młodych przedsiębiorców”.

O Aftermarket Arbitrage było w zeszłym roku głośno, ponieważ firma coraz prężniej działa na terenie Wielkiej Brytanii, gdzie kupienie PlayStation 5 i Xboksów Series X|S w normalnej cenie graniczy z cudem. W dodatku szef firmy zasłynął stwierdzeniem, że „posiadanie PS5 to luksus”.

Jack Bayliss powrócił na pierwsze strony witryn, ponieważ jego Aftermarket Arbitrage notuje coraz lepsze wyniki – już teraz z jego usług subskrypcji korzysta 1500 klientów, a on sam ma zarabiać 45 tysięcy funtów miesięcznie.

Szef nie ma jednak problemu z tym, że jego użytkownicy wykupują między innymi PS5 i XSX|S, by następnie sprzedawać je w znacznie większej cenie, ponieważ jego zdaniem – w ten sposób może on tworzyć „młodych przedsiębiorców”.

Takie działania są „bardzo zgodne z jego kompasem moralnym”, bo choć część rodzin nie może zapewnić nowych konsol swoim dzieciom, to jego zdaniem korzyści przeważają nad wadami.

Nie brakuje jednak negatywnych głosów dotyczących działania Aftermarket Arbitrage, ponieważ firma często korzysta z botów, które uniemożliwiają kupienie sprzętu „normalnym” klientom. W ten sposób Jack Bayliss zachęca między innymi graczy do zainwestowania w jego usługę – płacąc wspomniane 30 funtów miesięcznie klienci wcześniej otrzymują informacje o nowych produktach.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułSenacka komisja rozpoczyna prace. Zabawa w śledczych?
Następny artykułDostawa łańcuchowa towarów – rozliczenie VAT