Po udanym wejściu Profbud na rynek Catalyst, spółka nie zwalnia tempa i wprowadza do realizacji kolejne ważne projekty m.in. z zakresu edukacji. Jednym z nich jest podpisanie współpracy ze Szkołą Główną Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Porozumienie obejmuje wiele obszarów działalności.
- Profbud i Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie podpisały umowę współpracy. naukowo-technicznej w zakresie m.in. praktyk absolwenckich i obszaru HR.
- Współpraca obejmuje organizacje studentom SGGW praktyk absolwenckich w spółce, a dla najlepszych z nich możliwość pracy.
- Drugim zawartym w porozumieniu obszarem współpracy jest marketing.
Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie to jedna z największych i najbardziej prestiżowych uczelni w kraju, prowadzących działalność badawczą i dydaktyczną, a także prace wdrażające badania naukowe do gospodarki. Uczelnia od lat zajmuje czołowe miejsca w rankingach szkół wyższych w kraju i za granicą, a w ocenie studentów uzyskuje miano „Najbardziej innowacyjnej i kreatywnej uczelni w Polsce”. Oba podmioty, zarówno uczelnia, jak i firma Profbud doskonale zdają sobie sprawę z potrzeby współpracy, która odgrywa kluczową rolę w rozwoju zarówno sektora prywatnego, jak i publicznego. Efektem prowadzonych od dłuższego czasu rozmów jest podpisanie porozumienia o współpracy naukowo-technicznej w zakresie m.in. praktyk absolwenckich i obszaru HR, a także marketingu, wspólnej promocji i szeroko rozumianej współpracy.
CZYTAJ TEŻ: PROFBUD DEBIUTUJE NA RYNKU CATALYST
Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl
Współpraca w zakresie obszaru HR obejmuje organizacje studentom SGGW praktyk absolwenckich w spółce, a dla najlepszych z nich możliwość pracy po zakończeniu okresu praktyk lub studiów. Nauka wewnątrz przedsiębiorstwa, udział w konferencjach naukowo-technicznych, sympozjach i seminariach czy też przygotowywanie wspólnych publikacji to nie jedyne obszary działalności obu podmiotów. Strony zdecydowały się również na współpracę w zakresie badań naukowych i prac rozwojowych, mających na celu min. rozwój technologii w inwestycjach deweloperskich. Porozumienie dotyczy więc wszystkich jednostek organizacyjnych uczelni, a w szczególności Wydziału Budownictwa i Wydziału Inżynierii Środowiska SGGW.
Drugim zawartym w porozumieniu obszarem współpracy jest marketing, wspólna promocja i szeroko rozumiana współpraca. Ten punkt umowy dotyczy z kolei zasad partnerstwa i wzajemnego wsparcia, a także działań niestandardowych m.in. realizacji akcji o charakterze dobroczynnym, edukacyjnym, a nawet konkursowym.
– Cieszymy się z możliwości nawiązania współpracy i podpisania porozumienia ze Szkołą Główną Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Działalność edukacyjna i współpraca z uczelniami wyższymi to kolejny ważny krok na drodze do tworzenia silnego i odpowiedzianego przedsiębiorstwa. Liczę, że efektem współpracy będzie rozwój wielu utalentowanych magistrów, inżynierów i doktorów, a także realizacja ich autorskich projektów, które przyczynią się do zwiększenia innowacyjności i ekologiczności w naszych inwestycji deweloperskich – mówi Beata Zarzyńska, członek zarządu i dyrektor finansowy firmy Profbud.
Umowa została podpisana pomiędzy trzema podmiotami: Szkołą Główną Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, firmą Profbud oraz MAL-BUD-1.
Zgłoś naruszenie/Błąd
Oryginalne źródło ZOBACZ
Dodaj kanał RSS
Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS