Wkrótce kończy się runda letnio-jesienna piki nożnej. W przedostatniej kolejce tej rundy IV ligowa Cartusia 1923 Kartuzy zremisowała na własnym boisku z GKS Kowale 1:1 (0:0).

Bramki w tym spotkaniu strzelali Jan Turowski dla Cartusii strzałem z rzutu wolnego w 84. minucie spotkania, a bramkę wyrównującą dla gości w ostatniej akcji meczu Michał Podobiński. Była to 95. minuta meczu, po której sędzia główny nie pozwolił już rozpocząć gry ze środka i zakończył to spotkanie.

Przed podopiecznymi trenera Błażeja Adamusa jeszcze jedno spotkanie. W sobotę 23. listopada rozegrają spotkanie w Gniewinie. Cartusia 1923 plasująca się obecnie na ósmym miejscu tabeli zmierzy się z zespołem Stolem Gniewino, który zajmuje piąte miejsce.