A A+ A++

Jonsbo to marka specjalizująca się w kompaktowych obudowach wykonanych z grubego aluminium, która w swojej ofercie ma również powietrzne i wodne chłodzenia procesora. Dzisiaj jednak skupimy się na pierwszej z wymienionych grup, bowiem Chińczycy postanowili odświeżyć swój model T8, a efektem tego jest Jonsbo T8 PLUS. Nowa konstrukcja jest nieco większa, dzięki czemu w środku zmieści się klasyczny zasilacz ATX, zamiast SFX. Prócz tego zdecydowanie poprawiono wentylację, a dodatkowo zmieszczą się tutaj też nawet 3-slotowe karty graficzne. Wisienką na torcie jest poprawiony system montażu okna i demontowalna rączka do przenoszenia nawiązująca do japońskich skrzynek na jedzenie.

Obudowa Jonsbo T8 PLUS dostępna będzie w czarnej i białej wersji kolorystycznej. Cena w Polsce powinna wynosić około 400-500 złotych.

Jonsbo T8 PLUS - Obudowa typu Small Form Factor w stylu okamochi, która pomieści standardowe zasilacze ATX  [3]

Jaka obudowa do komputera? Co wybrać? Poradnik zakupowy i polecane obudowy komputerowe na sierpień 2021

Jonsbo T8 PLUS to obudowa o wymiarach 282 x 163 x 272 (wysokość x szerokość x głębokość) milimetrów i wadze 3,2 kilograma, która wykonana została z aluminium o grubości 2,5 milimetra (panele zewnętrzne), hartowanego szkła o grubości 3 milimetrów (okno) i stali SGCC o grubości 0,8 milimetra (szkielet). W środku możemy zamontować płyty Mini ITX, wieżowe chłodzenia procesora o wysokości do 135 milimetrów oraz 3-slotowe karty graficzne o długości do 270 milimetrów. W porównaniu do innych podobnych maluchów zmieści się tutaj klasyczny zasilacz ATX o długości do 140 milimetrów. Dla nośników danych przewidziano trzy miejsca 2,5″.

Jonsbo T8 PLUS - Obudowa typu Small Form Factor w stylu okamochi, która pomieści standardowe zasilacze ATX  [2]

Jonsbo CR-2200 – Niskie, dwuwieżowe chłodzenie procesora z wentylatorami 92-milimetrowymi

Pod względem wentylacji chińska obudowa pomieści do czterech wentylatorów – jeden 140 milimetrowy na topie, dwa 120-milimetrowe na spodzie i jeden 92-milimetrowy z tyłu. Fabrycznie dostajemy największą z wymienionych jednostek z podświetleniem ARGB LED oraz zestaw trzech filtrów przeciwkurzowych (góra, dół i zasilacz). Panel I/O znalazł się na przodzie i gości po jednym USB 3.2 Gen 1 typu A i C oraz przycisk Power. Sugerowana cena Jonsbo T8 PLUS nie została zdradzona, ale patrząc na poprzedni model bez plusa w nazwie powinno to być około 400-500 złotych. W sprzedaży pojawią się dwie wersje kolorystyczne – czarna oraz srebrna.

Jonsbo T8 PLUS - Obudowa typu Small Form Factor w stylu okamochi, która pomieści standardowe zasilacze ATX  [4]

Jonsbo T8 PLUS - Obudowa typu Small Form Factor w stylu okamochi, która pomieści standardowe zasilacze ATX  [5]

Źródło: Jonsbo

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułDeska do prasowania – jak wybrać? Funkcjonalne modele [wybór redakcji]
Następny artykułDzięki społecznej inicjatywie na terenie gminy Międzyrzecz ustawione zostały kolejne stacje rowerowe