Przygotowująca się do Euro 2022 reprezentacja Polski w futsalu rozegrała mecz towarzyski z drużyną Brazylii. Biało-Czerwoni przegrali w Arenie Toruń 1:4.

Przygotowująca się do Euro 2022 reprezentacja Polski w Futsalu rozgrywa we wrześniu 2021 r. cztery spotkania towarzyskie. W pierwszym meczu Biało-Czerwoni podejmowali w Arenie Toruń reprezentację Brazylii. Canarinhos są uważani za najlepszą drużynę futsalową na świecie.

Naszpikowana gwiazdami drożyna Brazylii nie dała Polakom większych szans. Biało-czerwoni byli w stanie utrzymać dobry wynik jedynie do przerwy. Po golach Nawrata i Bruno remisowaliśmy 1:1. Atuty gości uwypukliły się w drugiej połowie spotkania. Po dwóch bramkach Ferro i golu Marlona Brazylia pokonała Polskę 4:1.