Stolz minął metę 1,9 sekundy przed Charlesem Weertsem z WRT. Jako trzeci finiszował Petru Umbarescu, jadący Mercedesem AKKA-ASP. W Silver Cup górą byli Óscar Tunjo i Juuso Puhakka z Toksport WRT. Na ostatnim okrążeniu przebicie opony zepchnęło Timura Bogusławskiego na P6.

Drugie miejsce zapewniło mistrzowski tytuł w kategorii kierowców Driesowi Vanthoorowi i Charlesowi Weertsowi, obrońcom prymatu z poprzedniego sezonu. Team WRT rekordowy, ósmy raz zdobył Sprint Cup w klasyfikacji zespołów.

Raffaele Marciello i Timur Bogusławskij stracili zwycięstwo w pierwszym wyścigu. Za spowodowanie kolizji Marciello ukarano 5-sekundowym stop & go, zamienionym na doliczenie 40 sekund.