Na swoim stadionie mistrzowie Polski zwyciężyli po bramce zdobytej przez Rafaela Lopesa w doliczonym czasie gry. Legia prowadziła od 3. minuty po golu Bartosza Kapustki, zaś w 53. wyrównał Rauno Sappinen.

Kapustka w tamtym spotkaniu (ciesząc się z własnego trafienia) doznał poważnej kontuzji prawego kolana (uszkodził więzadło) i czeka go 8-9 miesięcy przerwy.

Na horyzoncie Dinamo Zagrzeb

Aby awansować do fazy grupowej, polski zespół musi wyeliminować estońskiego rywala i dwóch kolejnych. Wiadomo, że ewentualnym trzecim przeciwnikiem będzie lepszy z pary Dinamo ZagrzebOmonia Nikozja. Mistrz Cho … czytaj dalej