A A+ A++

Windows 11 otrzyma nowy sklep z aplikacjami, a już za miesiąc twórcy mogą zacząć korzystać z nowych zasad rozliczania zysków. Microsoft da im możliwość stosowania platform sprzedażowych firm trzecich w swoich aplikacjach i nie pobierze od tego prowizji.

bEjjziuZ

Przebudowany Microsoft Store to jedna z wielu kluczowych nowości w Windows 11. Zmieni się nie tylko wizualnie, co będzie lepiej odpowiadać stylistyce całego Windows 11, ale również od strony technicznej. Od 28 lipca Microsoft umożliwi twórcom aplikacji stosowanie platform sprzedażowych firm trzecich wewnątrz swoich programów, a od uzyskanych w ten sposób wpływów nie pobierze opłat. Twórca otrzyma 100 proc. kwoty.

To nie koniec zmian. Microsoft Store w Windows 11 będzie też bardziej “otwarty” na różne aplikacje, a konkretnie technologie, w których zostaną wykonane. Jak podaje Microsoft, deweloperzy będą tu mogli publikować między innymi programy Win32, PWA (aplikacje progresywne) czy UWP (Universal Windows Platform).

Windows 11: aplikacja sprawdzi, czy dostaniesz darmową aktualizację

Windows 11: aplikacja sprawdzi, czy dostaniesz darmową aktualizację

bEjjzivb

Warto też wiedzieć, że do Microsoft Store trafią również aplikacje, które obecnie istnieją poza nim. Ze strony Microsoftu będzie to na przykład Teams i Visual Studio, a jeśli chodzi o producentów zewnętrznych – Adobe Creative Cloud, Zoom czy Canva. Jak podaje Microsoft, pobierając aplikacje ze Sklepu, użytkownik Windows 11 ma mieć pewność, że oprogramowanie jest bezpieczne.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułCELON PHARMA S.A.: Uzupełnienie dokumentacji na Zwyczajne Walne Zgromadzenie Celon Pharma S.A. zwołane na dzień 29 czerwca 2021 r.
Następny artykułSFERANET S.A.: Lista Akcjonariuszy posiadających co najmniej 5% głosów na ZWZ w dniu 25 czerwca 2021 r.