W przedostatnim meczu tegorocznych rozgrywek i ostatnim na wyjeździe, Concordia od początku dominowała na boisku, co bramką na 1:0 w 20. minucie udokumentował Hubert Górski. Taki wynik długo się utrzymywał, ale nasi piłkarze w 44. minucie stracili na moment czujność i LKS doprowadził do wyrównania.

Bramka do szatni nie załamała piłkarzy Concordii i od początku drugiej połowy ponownie przeważali na boisku i starali się wyjść na prowadzenie. Jednak zawodnicy z Dobryszyc długo skutecznie się bronili, ale po raz kolejny w tym sezonie z bardzo dobrej strony pokazał się Artur Jędrzejczyk, który w ciągu w dwóch minut (79′, 81′) popisał się dwoma trafieniami i ustalił wynik spotkania na 1:3.

Podopieczni Pawła Płomińskiego w ostatniej kolejce zmierzą się na stadionie przy ul. Żwirki z Motorem Bujniczki.

LKS Dobryszyce – UKS Concordia 1:3(1:1)

Bramki: Górski (20′), Jędrzejczyk (79′,81′)

Concordia: Jakub Troszok – Karol Ryszka, Mateusz Niepsuj (90′ Maciej Trzaska), Krystian Bujakowski, Adam Mucha (90’+1 Jakub Dąbrowski), Dawid Maluga, Igor Kwaśniak, Artur Jędrzejczyk, Kacper Krzaczyński (55′ Rafał Sobierski), Hubert Górski, Tomasz Jagiełło

Żółte kartki: Górski, Bujakowski