Zaledwie 2 tygodnie temu sportowcy klubu Lady Fitness zdobyli na Mistrzostwach Polski Cheerleaders i Mistrzostwach Europy w fitness 13 medali. Teraz przyszła pora na eliminacje do Mistrzostw Świata i jednocześnie Mistrzostwa Polski dzieci i młodzieży w fitness.

Tutaj także dzięki ciężkiej pracy zawodników, trenerów i zaangażowaniu rodziców nasi reprezentanci spisali się świetnie. 9 letnia Lena Latoń po raz trzeci utrzymała tytuł Mistrzyni Polski, a jej koleżanka Kataryna Kubatko V-ce Mistrzyni Polski. W ślady starszych koleżanek poszły także Kamila Pustelnik – debiutując złotem, oraz Milena Nosal, która zdobyła srebrny medal Mistrzostw Polski. Oliwia Cholewa w kategorii liczącej aż 19 rywalek utrzymała tytuł brązowej medalistki Mistrzostw. Najmłodszą reprezentantką klubu była 5,5 letnia Antonina Kuźniar która walcząc ze starszymi koleżankami uplasowała się na 5-tym miejscu, podobnie jak Anna Korus i Lena Chmielewska. Tuż za finałem znalazły się natomiast Natalia Kuchnia, Gabriela Rerutko, Emilia Kruszec i Zuzanna Kiszka
– mówi trener Anna Simsak-Godula.

Dzięki wysokim wynikom klub został doceniony w randze 3 najlepszych klubów w Polsce. 5 reprezentantek startować będzie za tydzień w Serbii na Mistrzostwach Świata – skąd rok temu zawodniczki Lady Fitness przywiozły kilka medali.