Arkadiusz Milik rozbudza apetyty przed letnim oknem transferowym. Polski napastnik w piątek znowu strzelił gola dla Olympique Marsylia.

Robert Czykiel

Twitter

/ Na zdjęciu: Arkadiusz Milik

Transfer do francuskiej Ligue 1 to chyba najlepsze, co mogło się przytrafić Arkadiuszowi Milikowi. Reprezentant Polski nie tylko regularnie gra w barwach Olympique Marsylia, ale także strzela gola za golem.

W piątek klubu Polaka grał na wyjeździe ze Stade de Reims. Pierwsza połowa zaczęła się źle, bo gospodarze prowadzili po golu Nathanaela Mbuku. Cztery minuty przed przerwą do remisu doprowadził Dimitri Payet.

Wydawało się, że skończy się 1:1, ale tuż przed zakończeniem pierwszej połowy przebudził się Milik. Payet świetnie zagrał wzdłuż pola karnego, a wtedy zza pleców obrońcy wyskoczył nasz rodak. 27-latek na wślizgu wpakował piłkę do bramki.

To był piąty gol Milika w barwach klubu z Marsylii. Każda bramka sprawia, że rosną jego notowania na rynku transferowym. Cały czas dużo mówi się o tym, że latem może przejść do Juventusu.

Ekipa OM wygrała ze Stade de Reims 3:1.