Młodzież piaseczyńskiego klubu pływackiego świetnie się spisała podczas ostatnich mistrzostw. Gratulacje!

Na początku marca na warszawskim Targówku odbył się turniej Grand Prix Warszawsko-Mazowieckiego Okręgowego Związku Pływackiego dla rocznika 2009. W zawodach wzięła udział 13-osobowa drużyna pływaków MKS Piaseczno. Reprezentacja Piaseczna pokazała się z bardzo dobrej strony.

Piaseczyński klub zajął piąte miejsce w klasyfikacji medalowej i ex aequo trzecią pozycję z klubem G8 Bielany w klasyfikacji drużynowej. Po złoto i srebro (na 100 i 50 metrów stylem dowolnym) sięgnęła  Maja Lesińska, druga najlepsza zawodniczka Grand Prix, a brąz motylkiem wywalczyła Amelia Chałupka. Obie dziewczyny wraz z Leną Jadowską i Zuzanną Burzą wystąpiły również w sztafecie żeńskiej 4×100 metrów, która zajęła drugie miejsce.

Tuż za podium uplasowali się: Zuzanna Burza, Jarosław Bryk i sztafeta męska: Antoni Dębski, Jarosław Bryk, Nikodem Nowak oraz Leon Królica.