– Nie chcę być złośliwy, ale piękniejszego gola Kike już nie strzeli – tak trafienie zawodnika gospodarzy w 28. minucie opisał Tomasz Ćwiąkała, który był jednym z komentatorów w Canal+ spotkania Eibar – Real Madryt. Zawodnik gospodarzy przejął piłkę pod polem karnym gości, uderzył w samo okno i zaliczył efektownego gola.

Zobacz bramkę Kike:

Real goni Atetico

Bramka wyjątkowej urody, ale nie liczy się podwójnie. Dwa gole strzelili za to w pierwszej połowie zawodnicy “Królewskich”. W szóstej minucie trafił Karim Benzema, siedem minut później Luka Modrić. W końcówce drugiej połowy wynik spotkania na 3:1 ustalił Lucas.

Po tym zwycięstwie Real awansował na pozycję wicelidera LaLiga. Ma tyle samo punktów (29), co prowadzące Atletico. Zespół Diego Simeone ma jednak dwa mecze zaległe do rozegrania. Atletico mogło niedawno powiększyć przewagę nad Realem, ale przegrało w derbach Madrytu 0:2. W sobotę zaś pokonało Elche 3:1.

Prezes Legii: Jest we mnie wściekłość i to uczucie zostanie przez najbliższych 6 tygodni

Kolejny mecz w LaLiga drużyna Zinedine’a Zidana zagra w środę u siebie z Granadą. Dzień wcześniej Atletico zmierzy się na wyjeździe z Realem Sociedad, który jest trzeci w tabeli i ma trzy punkty straty do stołecznych ekip.

Absurdalny gol w BiałymstokuKuriozalny gol zakończył rozgrywki ekstraklasy w tym roku. Idealne posumowanie [WIDEO]