Gospodarze objęli prowadzenie już w 8. minucie. Cadiz miał rzut rożny, po którym piłka trafiła pod nogi Alvaro Gimeneza, który strzałem z bliskiej odległości pokonał bramkarza. Barcelona wyrównała dopiero po zmianie stron. Jordi Alba zagrał wzdłuż bramki a Pedro Alcala tak niefortunnie interweniował, że skierował piłkę do własnej siatki.

Real wygrywa po kuriozalnym golu! Bramkarz strzelił sobie samobója! [WIDEO]

W 63. minucie Cadiz prowadził już 2:1. Nieporozumienie obrońców z bramkarzem Barcelony wykorzystał doświadczony Alvaro Negredo. 35-latek strzelił swojego trzeciego gola w lidze w tym sezonie. Barcelona częściej utrzymywała się przy piłce (82 procent do 18), ale wiele z tego nie wynikało. Później wynik się już nie zmienił.

Sytuacja w tabeli

Cadiz zachwyca w tym sezonie. Po 12 kolejkach ma już 18 punktów i zajmuje 5. miejsce w tabeli. Beniaminek może się także pochwalić wygraną 1:0 z Realem Madryt w październiku. Z kolei sytuacja Barcelony wygląda fatalnie. Katalończycy wygrali w tym sezonie zaledwie cztery mecze. Dwa zremisowali, a cztery przegrali. Zespół Ronalda Koemana ma na koncie zaledwie 14 punktów i zajmuje siódmą lokatę. Liderem jest Atletico Madryt, które ma 26 punktów, a w 10 meczach straciło zaledwie dwa gole!

To może być koniec sezonu dla Realu Madryt. Tydzień prawdy. To może być koniec sezonu dla Realu Madryt. Tydzień prawdy. “Nie jestem nietykalny”