7 listopada w Krotoszynie zawodnicy drużyny Biofeed Bonus Karate Team (reprezentacji Klubu SHUTO Starogard Gdański) wystartowali w Pucharze Polskiej Unii Karate w karate olimpijskim WKF.

W kategorii Kumite Juniorów Młodszych

Krystian Krajnik wywalczył złoty medal -70 kg
Marcelina Sabiniarz brązowy medal -47 kg.

W kategoriach Młodzików 12-13 lat wystartowało pięciu zawodników Klubu. Medale zdobyli:

Łukasz Smukalski srebro Kumite +50 kg,
Wiktor Zgirski srebro Kumite -45 kg,
Paulina Czepirska i Barbara Wysocka srebro w Kumite Drużynowym Młodziczek.

W kategorii +50 kg wystartował też Mateusz Rogiński.

W pierwszej rundzie konkurencji swoją walkę wygrał, ale na skutek faulu przez przeciwnika niestety musiał wycofać się z turnieju.

Siedmioosobowa ekipa, na 35 klubów startujących w turnieju, uplasowała się na 11 pozycji w klasyfikacji medalowej.