A A+ A++

Giżycko – Żeglarska Stolica Polski, jedno z najbardziej rozpoznawalnych miast regionu rozpoczyna akcję #MazuryInspirują. Ma ona przypominać o atrakcyjności Mazur, pomóc mieszkańcom dostrzec i docenić, w jakich „okolicznościach przyrody” mają okazję pracować i zachęcać gości do planowania pobytu, gdy już będzie to możliwe.

Epidemia wciąż trwa i wirus nie daje za wygraną. W obecnej sytuacji zagrożenia, najważniejsze jest dbanie o bezpieczeństwo własne i innych.

Praca zdalna to jedno z zaleceń Ministerstwa Zdrowia, pozwalające na znaczne ograniczenie kontaktu, a przez to zmniejszenie ryzyka rozprzestrzeniania się koronawirusa. Giżycka akcja ma pokazać giżycczanom, że mają szczęście pracować w jednym z najpiękniejszych zakątków nie tylko Polski, ale i świata. Nabrzeże Niegocina, las miejski, uliczki Giżycka – wystarczy krótki spacer po pracy, by zapomnieć na chwilę o trudach obecnej sytuacji. 

Podczas pierwszej fali COVID-19 wielu mieszkańców innych miast Polski przyjechało do Giżycka i okolicznych miejscowości by stąd, właśnie zdalnie, załatwiać swoje sprawy. Wszystkim, którzy mają taką możliwość serdecznie rekomendujemy to rozwiązanie. Na Mazurach można odnaleźć spokój i bezpieczne miejsca, w których można się zaszyć, by wykonywać swoje obowiązki, a może nawet zamieszkać na stałe. Niech codzienna praca na Mazurach zamieni się w przyjemność bo:

#MazuryInspirują

#MazuryToCzystePowietrze

#MazuryToCzystaWoda

#MazurySąŹródłemEnergii

#MazuryIdealneDoPracy

Fot. mojegizycko.pl/ T. Karolski Zachód słońca. Na pierwszym planie wysokie drzewa przy ulicy, dalej mazurska dolinaFot. Jarosław Krajewski Mężczyzna skaczący na bungee. Na zdjęciu ramka z #MazuryŹródłemEnergiiFot. mojegizycko.pl/ T. Karolski

Grafika: mojegizycko.pl/ Justyna Maciejewska-Kucfir

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułKłoczew: święto w cieniu pandemii
Następny artykułPandemia koronawirusa. Czy SARS-CoV-2 szybko uzyska oporność na szczepionkę?