A A+ A++

Urodzona w Nowej Zelandii Cullen, podobnie jak wielu innych trenerów personalnych w F1, należy do Hintsa Perfomance, firmy założonej przez guru fitnessu Dr Akiego Hintse. Z sześciokrotnym mistrzem świata rozpoczęła pracę w sezonie 2016 i, jeśli wierzyć jego słowom, sprawdza się w swojej roli doskonale.

“Ludzie na pewno tego nie zrozumieją, ponieważ patrzą na to z dystansu, ale ona jest jedną z najwspanialszych osób, jakie spotkałem w swoim życiu”, stwierdził Hamilton dla F1.com.

“Miałem to szczęście pracować z masą ludzi, ale ona jest najciężej pracującą kobietą z jaką miałem do czynienia. Ponadto jest skupiona, bezinteresowna, a do tego sprawia, że jestem spokojny podczas weekendu wyścigowego. Niezależnie od pory dnia, ona zawsze jest pozytywna. Nigdy nie jest zła, a to bardzo, bardzo ważne.”

“Uważam, że w życiu warto otaczać się takimi pozytywnymi ludźmi. Nie możesz chodzić z jakimś balastem, nie możesz otaczać się ludźmi, którzy nie inspirują cię do bycia lepszym i nie podnoszą cię na duchu, gdy wpadasz w dołek. Trzeba otaczać się ludźmi, którzy mogą to dla ciebie zrobić i ona jest jedną z takich osób.”

“Kiedy przychodzisz do Formuły 1, jest cała ta kultura fizjoterapeutów, ale wielu z nich jest tylko trenerami. Nadal przyjmują tytuł ‘fizjoterapeuty’, lecz fizjoterapeuta to fizjoterapeuta. Ja przez lata miałem męskiego trenera, ale zauważyłam, że zawsze występowały u mnie jakieś problemy, na przykład skurcze mięśni szyi, dolnej części pleców, czy pośladków. Cokolwiek to było, mój trener nigdy nie mógł temu od razu zaradzić. Dlatego trzeba było wytrzymać z takim problemem przez cały weekend. W końcu jednak stwierdziłem, że to nie ma sensu i muszę sobie znaleźć fizjoterapeutę.”

“Angela trochę już nade mną pracowała w domu, więc pewnego razu porozmawiałem z nią i zapytałem czy chce ze mną pojechać [na wyścig]. Byłem pewien, że stworzymy najwspanialszą relację.”

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułMenopauza a ciąża – czy w czasie klimakterium może dojść do zapłodnienia?
Następny artykułMisjonarz z Brazylii biskupem pomocniczym w Krakowie