A A+ A++

2020-10-08 14:05

publikacja
2020-10-08 14:05

fot. Pra Chid / Shutterstock

Nowe tabele opłat i prowizji w dwóch bankach, zmiany na lokatach i wprowadzenie Blika w kolejnym banku – to najważniejsze wydarzenia, które odnotowaliśmy w październikowym „rozkładzie jazdy”.  

1 października 2020 r. weszła w życie nowa tabela opłat i prowizji w Getin Noble Banku. Zmiany obejmą przede wszystkim posiadaczy Konta Proste Zasady we wszystkich wariantach (w tym Junior). Posiadacze wspomnianych kont muszą się pogodzić z wprowadzeniem opłat za wypłaty z bankomatów obcych (poza Planet Cash), operacje gotówkowe i przelewy w placówce oraz podniesieniem opłaty za wpłaty we wpłatomatach zlokalizowanych poza oddziałem banku. Bank podniósł również opłatę za prowadzenie Konta Proste Zasady (dla osób, które skończyły 26 lat), a niektóre konta w obsłudze czeka podwyżka za obsługę karty debetowej. Czytaj więcej: Banki podnoszą opłaty za konta.

17 października br. zacznie obowiązywać nowa tabela opłat i prowizji w Banku Millennium. Tego dnia zostaną podniesione limity w kanałach bankowości elektronicznej. Zmiana dotyczy limitu głównego i limitu w aplikacji mobilnej.

Początek miesiąca przyniósł kilka zmian na lokatach terminowych. Idea Bank zaktualizował stawki na Lokacie NR 1 (obniżka) oraz Lokacie na nowe środki PLUS (podwyżka oraz obniżka). Na 6-, 12- i 24-miesięcznej Lokacie standardowej Inbanku można od 1 października zarobić więcej niż w poprzednim miesiącu.

Do najważniejszych wydarzeń października można również zaliczyć plan udostępnienia klientom Blika przez Bank Pocztowy i EnveloBank. Obecnie jest on w fazie testów. Czytaj więcej: Blik w Banku Pocztowym i EnveloBanku.

Pełne zestawienie na PRNews.pl: Bankowcu, zobacz, co twoja konkurencja szykuje na październik 2020 r.

Monika Dekrewicz

Źródło:
Tematy
Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułPowiat oleski w czerwonej strefie!
Następny artykułWege warte setki milionów. Zamienniki zwierzęce podbijają polski rynek