A A+ A++

Czy każdy pies przechodzi to samo szkolenie? Ile czasu trwa szkolenie psa służbowego? Czy przewodnik szkoli się cały czas ze swoim psem? Jaka jest specyfika szkolenia psa do wyszukiwania zapachów narkotyków? Odpowiedzi na te pytania uzyskasz już dziś, oglądając czwarty odcinek materiału, który polska Policja przygotowała wspólnie z kanałem HISTORY. Zapraszamy na nasze profile na Facebooku, Instagramie i YouTubie!

Policyjni przewodnicy psów służbowych nie tylko patrolują wyznaczone rejony służbowe, ale także cały czas szkolą się i podnoszą swoje kompetencje w zakresie pracy z psem, który również pilnie się uczy. Nie jest to jednak typowa nauka, jaką pamiętamy z ławki szkolnej.

Podobnie jak pierwszy odcinek Jak zostać przewodnikiem psa policyjnego, drugi Na czym polega służba psa w policji i trzeci Jak wygląda życie psa policyjnego także i ten powstał przy współpracy Komendy Wojewódzkiej Policji z siedzibą w Radomiu oraz Wydziału Promocji Policji Biura Komunikacji Społecznej Komendy Głównej Policji. Wzięli w nim udział przewodnicy policyjnych psów: mł. asp. Edyta Sułkowska z Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji z siedzibą w Radomiu, mł. asp. Paweł Majczyna, mł. asp. Piotr Bonisławski i sierż. szt. Grzegorz Kozłowski z Komendy Powiatowej Policji w Siedlcach.

Śledź na bieżąco nasze profile w mediach społecznościowych. Więcej o pracy policyjnych psów i ich przewodników dowiesz się również z najnowszego programu „Najlepszy pies w Policji” emitowanego w każdy wtorek o 22.00 na kanale HISTORY.

(Biuro Komunikacji Społecznej KGP)

Ładowanie odtwarzacza…

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułJak gmina z województwa pomorskiego przejęła kujawsko-pomorski wóz strażacki
Następny artykułWakacje z gminie Ujazd!