A A+ A++

Elbląska Uczelnia Humanistyczno – Ekonomiczna, Wydział Administracji i Nauk Społecznych realizujący kierunek studiów jakim jest psychologia oraz Biuro Karier zapraszają na bezpłatne szkolenie online z podstaw psychoterapii poznawczo – behawioralnej, które odbędzie się w dniach 25 – 26.04.2020r.

Szkolenie z podstaw psychoterapii poznawczo – behawioralnej prowadzone przez certyfikowane psychoterapeutki i superwizorki Agnieszkę Wroczyńską i Hannę Malinowską-Wikaryjczyk ze względu na panującą epidemię koronawirusa odbędzie się za pośrednictwem SKYPE’a w dniach 25 – 26 kwietnia 2020r w godzinach 10 – 15.

Osoby zainteresowane udziałem online w tym szkoleniu prosimy o zgłoszenie się na stronie: https://forms.gle/DuWimVNhKp2o8QHp8 w terminie do 22 kwietnia 2020r. Na podany przez Państwa adres e-mail zostanie wysłana po 22 kwietnia wiadomość z kodem dostępu na to szkolenie. Warunkiem skorzystania ze szkolenia jest dokonanie zgłoszenia na powyższy adres oraz posiadanie SKYPE’a.

Program zajęć:
• podstawy myślenia o człowieku w psychoterapii poznawczo-behawioralnej: czym jest zaburzenie psychiczne, czym jest zaburzenie osobowości, epidemiologia zaburzeń
• jakie mamy emocje i jak one na nas wpływają – fizjologia emocji
• podstawowy model ABC – jak rozumieć zależność między myśleniem i działaniem
• jak działanie wpływa na nasze funkcjonowanie i myślenie
• zniekształcenia poznawcze
• jak pracować i się nie wypalić? „BHP” w zawodach związanych z pomaganiem – uważność na potrzeby i emocje osoby pomagającej
• techniki uważnia – jak pracować z emocjami by być efektywnym
• jak ludzie myślą, gdy jest im trudno: typowe myśli i przekonania osób w kryzysie
• jak rozmawiać z osobą w kryzysie. Co pomaga, co utrudnia komunikację
• ćwiczenie bycia obecnym w relacji ze sobą i innymi.

Prowadzące szkolenie to certyfikowane psychoterapeutki i superwizorki Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej.

Organizatorem szkolenia jest Elbląska Uczelnia Humanistyczno – Ekonomiczna – Wydział Administracji i Nauk Społecznych – która jako jedyna uczelnia wyższa w województwie warmińsko-mazurskim prowadzi kierunek studiów jakim jest psychologia. Od 1.06.2020r. rozpocznie się rekrutacja na studia psychologiczne, które będą realizowane zarówno w trybie studiów stacjonarnych (dziennych) jak i niestacjonarnych (zaocznych).

Aktualne informacje dotyczące organizowanego szkolenia z podstaw psychoterapii poznawczo-behawioralnej będą publikowane na stronie https://bit.ly/2Vm28ow oraz https://bit.ly/2RCXpO2.

dr Anna Skuzińska Kierownik kierunku psychologia na EUH-E

Czytaj e-wydanie

Gazeta Olsztyńska zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze. Codzienne e-wydanie Gazety Olsztyńskiej, a w czwartek i piątek z tygodnikiem lokalnym tylko 2,46 zł.

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl

W środowym (15 kwietnia) wydaniu m.in.

Waldemar kozłowskiLuzowanie gospodarki powoli
Rząd będzie stopniowo odmrażać gospodarkę. Pierwsze decyzje z tym związane mają wejść w życie już 19 kwietnia, ale do normalności droga jeszcze daleka. A o wielu rzeczach, jakimi je znamy, np. wakacjach, musimy już zapomnieć.

Ludzkie ciepło z dostawą do domu
Choć w obliczu pandemii koronawirusa banki żywności muszą zmagać się z trudnościami, ich przedstawiciele nie tracą z oczu osób potrzebujących wsparcia. Bank Żywności w Olsztynie dostarcza ciepłe posiłki seniorom. A z nimi też trochę dobra.

Maseczka na twarzGdzie musimy zakrywać twarz?
W czwartek wejdą w życie przepisy nakazujące zasłanianie twarzy w miejscach publicznych. Są nieprecyzyjne, więc pojawiło się dużo wątpliwości. Twarzy nie trzeba zasłaniać np. w samochodzie. Gdzie jeszcze?

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułW Polanicy-Zdroju będzie przeprowadzona dezynfekcja przestrzeni publicznych. Apel o pozostanie w domach
Następny artykułPaweł Wilczak o filmie “Pan T.”: To były czasy nędzy systemowej [WIDEO]