Arka przegrywała do przerwy z Rakowem 0:2. Losy meczu odmieniły się w drugiej połowie spotkania, kiedy to żółto-niebiescy szybko odrobili straty i ostatecznie pokonali drużynę z Częstochowy.

Nieprawdopodobny finał meczu w Gdyni. Arka przegrywała już do przerwy z Rakowem 0:2 i niewiele wskazywało na to, że może jeszcze się coś dobrego dla Arki w tym meczu wydarzyć. A jednak! Zaczął Młyński, a w samej końcówce spotkania trafili Vejinović i Mihajlović i trzy punkty zostają w Gdyni! Gol Serba był 500 trafieniem Arki w Ekstraklasie – informuje klub.

PKO Bank Polski Ekstraklasa – 23. kolejka

Arka Gdynia – Raków Częstochowa 3:2 (0:2)

Bramki: Młyński 72′, Vejinović 89′, Mihajlović 90+1′ – Szczepański 4′, Petrasek 39′

Arka: Steinbors – Zbozień, Maghoma, Bergqvist, Marciniak – Deja – Młyński, Nalepa (66′ Kopczyński), Vejinović, Jankowski (60′ Mihajlović) – Zawada (64′ Serrarens)

Raków: Szumski – Kościelny, Petrasek, Jach – Tudor, Sapała, Poletanović (64′ Babenko), Schwarz, Bartl (77′ Piatkowski) – Szczepański (84′ Malinowski), Musiolik

Żółte kartki: Nalepa, Kopczyński

Sędzia: Tomasz Musiał (Kraków)