Wysoką wygraną zakończyli mecz towarzyski, rozegrany w niedzielę, 16 lutego 2020 roku,  podopieczni trenera Pawła Kutkowskiego. KS Pelikan-2003/04 Łowicz pokonał u siebie MKS Zjednoczeni Stryków 5:0 (2:0).

Osiągnięty wynik jednoznacznie świadczy na korzyść biało-zielonych, którzy konsekwentnie powiększali swoje prowadzenie od 20. minuty spotkania, kiedy to pierwszą bramkę zdobył Mateusz Kołaczyk. Do zakończenia pierwszej połowy udało się podwyższyć wynik na 2:0, a gol był autorstwa Bartosza Wudkiewicza.

Trzy kolejne bramki, mimo nieco słabszej gry, padły w drugiej odsłonie spotkania. Tym razem skutecznością strzałów wykazali się Marcel Frątczak, Norbert Klimczak i Mateusz Motyl. Dobry rezultat końcowy meczu był wynikiem realizacji przez zawodników założeń taktycznych.

– Zagraliśmy dobry sparing, bo my cały czas dominowaliśmy, realizując założenia taktyczne. Jestem zadowolony przede wszystkim z pierwszej połowy, gdyż w drugiej troszeczkę wkradło się rozluźnienie przy dobrym wyniku, nie do końca wszystko się udawało i trochę zabrakło realizacji założeń taktycznych. Ale generalnie sparing oceniam na plus – opowiedział trener Kutkowski.

Sparing:
KS Pelikan-2003/04 Łowicz MKS Zjednoczeni Stryków 5:0 (2:0); br.: Mateusz Kołaczyk (20), Bartosz Wudkiewicz (28), Marcel Frątczak (55), Norbert Klimczak (70) i Mateusz Motyl (80).
Pelikan-2003/04: Kacper Olesiński – Dominik Wróbel, Kacper Olak, Bartosz Wojciechowski, Mateusz Kołaczyk – Kacper Kosmowski, Sebastian Kutkowski – Marcel Frątczak, Kacper Stępień, Jonatan Politowicz – Bartosz Wudkiewicz. Na zmianę wchodzili: Antoni Knera, Mateusz Motyl, Wiktor Matyjas i Hubert Kania.

Sparingi MUKS Pelikan-2003/04 Łowicz:
2020.02.22 (s), godz. 13.30: KS Pelikan-2003/04 Łowicz RKS Mazovia-2002/04 Rawa Mazowiecka
2020.03.01 (n), godz. 12.00: KS Pelikan-2003/04 Łowicz – LKS Pogoń Bełchów (seniorzy)
2020.03.08 (n), godz. 12.00: KS Pelikan-2003/04 Łowicz – KS Górnik Kłodawa
2020.03.14 (s), godz. 14.00: KS Pelikan-2003/04 Łowicz KS Promyk-2002 Nowa Sucha