A A+ A++

Powiat Oświęcimski ogłasza interesujący konkurs, który łączy kreatywność najmłodszych z ekologiczną odpowiedzialnością. Zachęcamy dzieci z klas I-III szkół podstawowych do wzięcia udziału w wyjątkowym przedsięwzięciu – stworzeniu ekologicznej bombki świątecznej, która nie tylko ozdobi choinkę, ale także pomoże w ochronie naszej planety.

Zaproszenie do udziału w konkursie

Powiatowy Konkurs na Ekologiczną Bombkę Świąteczną to doskonała okazja dla dzieci, aby wykazały się swoją pomysłowością i zaangażowaniem w ochronę środowiska. Uczniowie z terenu Powiatu Oświęcimskiego mają możliwość stworzenia oryginalnych dekoracji, wykorzystując materiały ekologiczne lub pochodzące z recyklingu. To nie tylko rozwija ich zdolności artystyczne, ale również uczy wartości dbania o naszą planetę.

Terminy i nagrody

Prace można składać do Szkolnych Koordynatorów Konkursu do 4 grudnia 2024 roku. Na autorów najciekawszych bombek czekają atrakcyjne nagrody, które z pewnością będą miłym zakończeniem tego artystycznego wyzwania. Dodatkowo, bombki laureatów zostaną umieszczone na choince w Starostwie Powiatowym, co będzie wspaniałą okazją do zaprezentowania talentu młodych artystów szerszej publiczności.

Ekologiczne wartości w świątecznych dekoracjach

Konkurs jest częścią szerszego projektu zintegrowanego LIFE EKOMAŁOPOLSKA, który ma na celu wdrażanie Regionalnego Planu Działań dla Klimatu i Energii w Małopolsce. Inicjatywy takie jak ta, pokazują, że świąteczne dekoracje mogą być nie tylko piękne, ale także przyjazne dla środowiska. Zachęcamy wszystkich do aktywnego udziału w tym przedsięwzięciu, aby wspólnie promować ekologiczne podejście do świąt.

Regulamin konkursu oraz szczegóły dotyczące uczestnictwa dostępne są u Szkolnych Koordynatorów oraz na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Oświęcimiu. To świetna szansa, aby połączyć radość z tworzenia z troską o naszą planetę!

Opierając się na: Powiat Oświęcimski

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułMedia: Przedsiębiorca z Miami chce kupić gazociąg Nord Stream 2
Następny artykuł46 mln zł na remont zabytkowego folwarku na terenie szpitala Babińskiego