Średniowieczna strategia Norland otrzymała dużą i ważną aktualizację. Świeży patch wprowadził choćby zmiany na powiększonej mapie czy drzewo genealogiczne.
Źródło fot. Long Jaunt
i
Twórcy średniowiecznej strategii Norland w październiku przedstawili plany rozwoju owej produkcji na najbliższe miesiące. Dzisiejsza duża aktualizacja udowadnia, że nowe koncepcje są konsekwentnie wdrażane w życie, co powinno ucieszyć fanów tego przyjemnego tytułu.
Norland – zmiany, jakie wprowadził patch 26
Co wniósł do rozgrywki patch 26? Przede wszystkim powiększył on globalną mapę. Od teraz widoczne są na niej nowe ikony miast i obiektów, a samo ukształtowanie terenu jest lepiej przedstawione. Dodano również nazwy geograficzne oraz kulturowe określenia miejscowości.
Pojawiło się też drzewo genealogiczne rodu. Dzięki niemu łatwiej nam będzie zorientować się w rodzinnych koneksjach nie tylko między „legalnymi” członkami danej dynastii, ale także jej bękartami. Ponadto uzyskamy dostęp do drzewa genealogicznego rodu, z którego przedstawicielem się pobraliśmy.
Twórcy usprawnili też tzw. „system wiedzy”. Nastolatkowie wezmą udział w „mądrych rozmowach” (odbywających się codziennie, dopóki ich nie wyłączymy), dzięki czemu przyswoją wiedzę szybciej niż dorośli. Co więcej, po śmierci postaci jej mądrość będzie dostępna jeszcze przez konkretny czas (uzależniony od poziomu trudności), abyśmy mogli przekazać ją dalej. Należy jednak uważać, żeby nie przeciążyć naszego bohatera specjalistyczną wiedzą – dzięki wprowadzeniu specjalnego ostrzeżenia unikniemy takiej sytuacji.
To oczywiście tylko najważniejsze elementy dodane do Norland. Kompletny spis nowości razem z naprawionymi usterkami znajdziecie bezpośrednio we wpisie deweloperów ze studia Long Jaunt.
Na koniec warto wspomnieć o obecnej sporej promocji na omawianą produkcję na Steamie. Do 27 listopada 2024 roku za grę we wczesnym dostępie zapłacimy 64,99 zł (standardowa cena to 99,99 zł).
- Norland – karta gry na Steamie
W GRYOnline.pl zajmuje się głównie newsowaniem. Ukończył filologię polską (I stopień) oraz krajoznawstwo i turystykę historyczną (II stopień) na Uniwersytecie Gdańskim, co wiążę się z jego innymi, „pozagrowymi” zainteresowaniami – historią, książkami, podróżami. Jeśli zaś chodzi o same gry wideo – kiedyś wielbiciel FPS-ów, teraz nawrócony na przygodowe gry akcji. Poza tym interesuje się też bijatykami (szczególnie Mortal Kombat), RPG-ami oraz wszystkimi tytułami nastawionymi na pojedynczego gracza. Od czasu do czasu lubi również pograć w tenisa, siatkówkę czy piłkę nożną. Dumny mieszkaniec Pomorza i Pucka.
więcej
Zgłoś naruszenie/Błąd
Oryginalne źródło ZOBACZ
Dodaj kanał RSS
Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS