A A+ A++

Ruszył nabór wniosków do 8. edycji konkursu „Małopolska Nagroda Rynku Pracy 2024”. Instytucje, organizacje gospodarcze, przedsiębiorcy oraz osoby indywidualne zgłaszają kandydatów do 31 października. Celem wydarzenia jest promowanie pracodawców, inwestujących w pracowników i sprzyjających godzeniu życia zawodowego z prywatnym.

Małopolska Nagroda Rynku Pracy zostanie przyznana pracodawcom mającym siedzibę w Małopolsce oraz firmom prowadzącym działalność na terenie województwa małopolskiego. Podsumowanie oraz przyznanie nagród laureatom zaplanowano na 5 grudnia 2024 roku. Organizatorami konkursu są Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie i Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie – instytucje Województwa Małopolskiego.

Przedsiębiorcy zostaną nagrodzeni w dwóch kategoriach:

    Małopolski Pracodawca Wspierający Rozwój Pracowników – dla pracodawcy, który inwestuje w rozwój zawodowy pracowników i wspiera ich w podnoszeniu kwalifikacji. Zapewnia stabilność zatrudnienia oraz wywiązuje się ze swoich zobowiązań wobec pracowników. Stosuje rozwiązania, sprzyjające zarządzaniu wiekiem w firmie oraz adaptacji nowych pracowników w miejscu pracy.
    Małopolski Pracodawca Przyjazny Rodzinie – dla pracodawcy, który wykraczając poza obowiązki uregulowane w powszechnie obowiązujących przepisach prawa pracy, stosuje również inne rozwiązania mające na celu wsparcie pracowników w godzeniu życia zawodowego z rodzinnym, a także wprowadza rozwiązania związane z wystąpieniem szczególnych okoliczności dotyczących charakteru wykonywanej pracy, bądź zdarzeniami zewnętrznymi.

Do Małopolskiej Nagrody Rynku Pracy nie mogą zostać zgłoszone podmioty, które we wcześniejszych edycjach zostały laureatami.

Termin zgłoszeń kandydatów trwa do 31 października 2024 r.

Źródło oraz więcej informacji na stronie: malopolska.pl

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułKilka sprawdzonych sposobów na jesienną chandrę
Następny artykułTylko 32 wnioski o zasiłek po powodzi