A A+ A++

Już wkrótce młodzież będzie miała okazję spotkać się z Antoniną Litwiniak, znaną z ról w popularnych produkcjach filmowych. Wydarzenie, które odbędzie się w ramach festiwalu „Cały Twój”, ma na celu inspirowanie młodych ludzi do odkrywania własnych pasji oraz rozwijania talentów aktorskich.

Spotkanie z inspirującą aktorką

23 września 2024 roku o godzinie 10.00 w sali teatralnej Domu Katolickiego odbędzie się wyjątkowe spotkanie z Antoniną Litwiniak. Uczniowie szkół podstawowych będą mieli szansę nie tylko poznać kulisy pracy na planie filmowym, ale także zadać pytania dotyczące aktorstwa i życia artysty. Tosia, która zdobyła serca widzów swoją rolą w nowej ekranizacji „Akademii Pana Kleksa”, podzieli się z młodzieżą swoimi doświadczeniami oraz opowie o trudnościach, jakie napotyka w łączeniu kariery z obowiązkami szkolnymi.

Rozwój pasji i marzeń

W trakcie spotkania poruszony zostanie temat odkrywania pasji oraz realizacji marzeń. Antonina Litwiniak, która zadebiutowała jako sześciolatka, zainspiruje młodych uczestników do dążenia do własnych celów. Jej zaangażowanie oraz profesjonalizm, które dostrzegają reżyserzy, mogą stać się dla młodzieży motywacją do rozwijania swoich talentów. Aktorka z pewnością opowie o tym, jak ważne jest podążanie za swoimi marzeniami, nawet w obliczu codziennych wyzwań.

inspiRACJE w Wadowicach

Spotkanie z Tosią Litwiniak jest częścią cyklu „inspiRACJE”, organizowanego przez Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II. W ramach tego festiwalu młodzi uczestnicy mają możliwość poznania osób, które mogą stać się dla nich inspiracją. W ubiegłym roku młodzież miała okazję usłyszeć o pracy w mediach od Magdaleny Wolińskiej-Riedi oraz Dominiki Szczawińskiej-Ziemba. Takie wydarzenia stają się platformą do wymiany myśli oraz doświadczeń, co może przyczynić się do rozwoju młodych talentów w regionie.

Na podst. UM Wadowice

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułFranciszek i kanoniczna “uporczywość” błędu
Następny artykułSzkolenie z oceniania