Emma Raducanu odniosła zwycięstwo w turnieju WTA 500 w Seulu, ale nie obyło się bez dramatu po tym, jak Brytyjka walczyła o zakończenie pierwszego seta, a także meczu. We wtorek była nr 10 na świecie rozegrała swój pierwszy mecz od czasu druzgocącej porażki w pierwszej rundzie US Open, po której płakała i wyznała, że czuje się zdołowana Był to udany powrót brytyjskiej gwiazdy tenisa, która wygrała z rozstawioną z nr 48 Peyton Stearns 7-6 (4) 7-6 (5), mimo że w obu setach prawie straciła prowadzenie. W kolejnym meczu 70. w rankingu Raducanu zmierzy się z ósmą Yuan Yue o miejsce w ćwierćfinale turnieju w Seulu.

Artykuł wygenerowany na podstawie wyników oraz informacji udostępnionych przez Google News

Poprzedni artykułRanking ATP: Sinner nadal prowadzi
Następny artykułBeatriz Haddad Maia kontra Viktorija Golubic | 2024 Cleveland Round 1 | WTA Match Highlights