Znakomity występ młodych kolarzy MKS Polkowice podczas Lubuskiej Ligi Kolarskiej. Klasyfikację generalną wygrała zawodniczka MKS Polkowice – Kornelia Szylko.

Za nami finałowa runda 3. edycji Lubuskiej Ligi Kolarskiej. To były świetnie zorganizowane zawody na zamkniętej, widowiskowej trasie WallraV Race Center. Rewelacyjnie zaprezentowali się kolarze MKS Polkowice. W kategorii młodziczek Kornelia Szylko wywalczyła pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej całego cyklu. Ostatni etap w kategorii chłopców 11-14 lat na rowerach MTB wygrał Oskar Kulig, a Igor Mielnik i Radosław Macyszyn zajęli czwarte i piąte miejsce.