Piłkarze ŁKS Orlęta Łuków zremisowali 1:1 na wyjeździe z AZ-Bud Komarówka Podlaska w meczu 6 kolejki bialskiej klasy okręgowej.

W pierwszej połowie żadna z drużyna nie potrafiła zdobyć bramki. W drugiej części gry prowadzenie objęli gospodarze w 57 minucie. W 63 minucie stan meczu wyrównał Bartosz Kłoda i tym samym ustalił wynik meczu.

Podopieczni Adriana Świderskiego są liderem bialskiej „okręgówki”. Kolejny mecz ligowy Orlęta rozegrają 14 września na własnym boisku z LZS Sielczyk.

Orlęta poznały również rywala w IV rundzie Pucharu Polski na szczeblu LZPN Biała Podlaska. W tej fazie 2 października zagrają na wyjeździe z KS Drelów, na co dzień grającym w bialskiej A-klasie.