45’+3′ – Rzut wolny dla Radomiaka z prawej strony boiska. Około 40 metrów od bramki. 2:1 po błędzie Rafała Gikiewicza. Bramkę kontaktową strzela Rocha.

45’+2′ – Atak pozycyjny Radomiaka i sytuację wyjaśnia Cybulski długim wybiciem.

45′ – Sędzia dolicza 3 minty.

42′ – Imad Rondić i 2:0 dla Widzewa. Strzelił pewnie w środek po ziemi. Bramkarz zupełnie nie wyczuł napastnika łodzian.

41′ – Rzut karny dla Widzewa i żółta kartka dla Məmmədova. Rondić wbiegł z prawej strony w pole karne, próbował zejść do środka, a Məmmədov pociągnął go za koszulkę.

30′ – Widzew wychodzi z akcją sprzed własnej bramki. Imad Rondić choć jest faulowany w środku boiska, upadając zagrywa piłkę do Jakuba Łukowskiego, którzy przerzuca na lewą stronę do Kamila Cybulskiego. Trochę wyrzucony Cybulski odgrywa piłkę przed pole karne, a stamtąd Marek Hanousek uderza mocno i niecelnie.

26′ – Pierwsza groźna akcja Radomiaka po rzucie rożnym z prawej strony, ale piłkę widzewiacy wybijają z pola bramkowego.

25′ – Juan Fernández dostaje żółtą kartkę za atak na nogi przeciwnika. Nie zagra w kolejnym meczu.

21′ – Najwyżej wyskakuje Rondić i z 11 metrów uderza piłkę głową. Jednak niecelnie.

20′ – Moment bardzo ładnej gry Widzewa na jeden, dwa kontakty. Kolejny rzut rożny. Z prawe strony dośrodkowuj e Fran Alvarez.

18′ – Widzew prowadzi 1:0. Rondić prostopadle do Alvareza w pole karne, a Fran pięknym technicznym strzałem przerzuca piłkę nad wychodzącym bramkarzem.

13′ – Widzew ma już na koncie 3 spalone. Dwa razy akcję palił Cybulski, a raz Rondić.

9′ – Donis fauluje Imada Rondića w prawym narożniku boiska. Centruje Fran Alvarez. Po wybiciu piłki przez obrońców,, uderza z 20 metrów Łukowski z powietrza, ale piłka szybuje wysoko ponad bramką.

6′ – Bardzo dobra sytuacja Widzewa, którą rozpoczął dynamicznym wejściem w pole karne Silva. Jakub Sypek uderza po miękkiej wrzutce, instynktownie broni Kikolski, a po dobitce Cybulskiego mamy kolejny rzut rożny.

4′ – Rondić odbiera piłkę  przy linii bocznej i podaje do Łukowskiego. Jakub uderza z dystansu i bramkarz czubkiem palców wybija piłkę na rzut rożny. Po kornerze piłka ląduje w rękach bramkarza Macieja Kikolskiego.

1′ Zaczyna grający na czarno Radomiak. W miejsce Capemby, który złapał kontuzję na rozgrzewce, gra Zimowski.

W trakcie minuty ciszy kilkanaście tysięcy kibiców skandowało: Franciszek Smuda.

Przed samym rozpoczęciem meczu trębacz zagrał „Ostatnie pożegnanie” w hołdzie Franciszkowi Smudzie. Cały stadion w ciszy uhonorował legendarnego trenera Widzewa Łódź. Na trybunie „pod zegarem” pojawiła się olbrzymia flaga sektorowa z wizerunkiem Franza.