Rewanżowy mecz Legii Warszawa z Broendby Kopenhaga zakończył się remisem 1:1. W pierwszym spotkaniu rozegranym przed tygodniem piłkarze ze stolicy wygrali na wyjeździe 3:2.

Soerensen twierdzi, że Feio złamał zasady

Jesper Soerensen (trener Broendby): To dla nas ogromne rozczarowanie. W tych dwóch meczach pokazaliśmy, że jesteśmy dobrą drużyną. W pierwszym spotkaniu popełniliśmy zbyt wiele błędów. Dziś pierwsza połowa była praktycznie bezbłędna, ale mimo to tylko zremisowaliśmy. Po utracie bramki musieliśmy zmienić naszą strategię na drugą połowę. W zeszłym tygodniu postawiliśmy się w trudnej pozycji. Graliśmy jednak z wiarą i optym … czytaj dalej