A A+ A++

LOT rozwija skrzydła! Polski przewoźnik ogłosił właśnie nowy kierunek, który już wkrótce zostanie zainaugurowany z lotniska Okęcie w Warszawie. Tym razem polskie linie lotnicze zabiorą nas w kierunku uwielbianym przez wielu Polaków. 3 lutego rusza trasa do stolicy Portugalii, Lizbony.

Nowa trasa LOT z Polski do Portugalii

Polskie Linie Lotnicze LOT ogłosiły właśnie nowe połączenie lotnicze prosto z Polski. Już na początku kolejnego roku wystartuje połączenie z lotniska im. Fryderyka Chopina w Warszawie do Lizbony. Połączenia z Polski do stolicy Portugalii będą realizowane zarówno zimą, jak i w sezonie letnim.  

Nowe połączenie to kolejny lot z Polski na Półwysep Iberyjski na pokładzie polskiego przewoźnika. Do tej pory PLL LOT oferował trasy z Warszawy do Madrytu i Barcelony, teraz jednak czas na Portugalię. Poznaliśmy szczegóły nowego połączenia, które z pewnością zadowoli miłośników dobierania elastycznych terminów. 

LOT na trasie z Warszawy do Lizbony

Nowe połączenie będzie realizowane na dość lubianych samolotach Boeing 737 MAX-8, które LOT posiada w swojej flocie już od jakiegoś czasu. Wąskokadłubowa maszyna będzie początkowo latała z Warszawy do Portugalii 5 razy w tygodniu – od 3 lutego, gdy rozpocznie się oferowanie połączenia. Nieco później, bo już od 24 lutego 2025 roku częstotliwość wzrośnie do aż 7 połączeń tygodniowo.

Lot z Warszawy wystartuje o 10:15, natomiast powrót z Lizbony rozpocznie się o 14:25. Sam przelot ma trwać około 4 godzin. Pasażerowie będą mieć do wyboru zarówno bilety w klasie ekonomicznej, jak i biznesowej. Jak kształtują się ceny? Podstawowy bilet z Warszawy do Lizbony na 3 lutego kosztuje 738,55 zł, a powrót 10 lutego to koszt od 747,13 zł.

Portugali to wakacyjny hit dla Polaków

Portugalia na czele z Lizboną stanowi coraz popularniejszy kierunek wycieczek polskich turystów. Oferta PLL LOT to nie pierwsze połą … czytaj dalej

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułEkologiczne obowiązki producentów. Jak zapewnić zgodność z przepisami?
Następny artykułBorys Budka szefem komisji przemysłu, badań naukowych i energii Parlamentu Europejskiego