W piątek odbyły się ćwierćfinały drugiej edycji zawodów Toyota Airpress Twin Series Open. W turnieju rangi ITF World Tennis Tour o puli nagród 15 tys. dolarów, Paweł Juszczak zachował szansę na tytuł.

Polski tenisista, rozstawiony z trzecim numerem, rozegrał bardzo skuteczny mecz przeciwko Sebastianowi Sorgerowi, zwyciężając 6:3, 6:0 w zaledwie 65 minut. Juszczak, po starcie od stanu 2:3 w pierwszym secie, wygrał dziesięć gemów z rzędu i pewnie awansował do półfinału.

Niestety, drugi z reprezentantów Polski, Alan Bojarski, musiał uznać wyższość Johna Hallquista Lithena, co oznaczało jego odpadnięcie z turnieju. Jednak Paweł Juszczak, jako jedyny rozstawiony tenisista, zagra w półfinale imprezy, gdzie zmierzy się z Luca Staehelim. Szwajcar po imponującym zwycięstwie nad Maksem Wiskandtem również awansował do półfinału.

Artykuł wygenerowany na podstawie wyników oraz informacji udostępnionych przez Google News