Emma Raducanu kontynuowała swój sezon na trawie z kolejnym imponującym zwycięstwem, pokonując Darię Snigur z Ukrainy w dwóch prostych setach w 2024 Nottingham Open. Brytyjka pominęła Rolanda Garrosa na rzecz wczesnych przygotowań do sezonu trawiastego i jak dotąd się to opłaca. Była niesamowita w swoim pierwszym meczu na turnieju WTA 250 w Nottingham, wygrywając komfortowo w dwóch setach, a wynik nie był inny w jej drugim meczu.

Zmierzyła się z bardzo trudną zawodniczką Snigur, która gra bardzo płasko i bezpośrednio, co może być trudne do pokonania na trawie. Ostateczny wynik to 6-2, 6-2 dla Raducanu, która awansowała do ćwierćfinału Nottingham Open 2024, jej pierwszego takiego występu na trawie w imprezie rangi Tour.

Artykuł wygenerowany na podstawie wyników oraz informacji udostępnionych przez Google News