Szesnastej porażki w czwartoligowym sezonie doznali piłkarze Warty Działoszyn. Tym razem ulegli Orkanowi Buczek.

Działoszynianie podejmowali u siebie ekipę, która miała tyle samo punktów. Gospodarze źle zaczęli pojedynek, ponieważ już w 9. minucie przegrywali 0:1. Do końca pierwszej połowy rezultat się nie zmienił i kibice miejscowych liczyli na odmianę po przerwie. Orkan szybko zweryfikował te oczekiwania, ponieważ już po kwadransie drugiej odsłony było 3:0 dla gości. Co więcej – piętnaście minut przed końcem podstawowego czasu gry przyjezdni prowadzili 5:0. Wartę stać było tylko na honorowe trafienie w ostatniej minucie. Jego autorem był Tobiasz Krawczyk.

Warta zajmuje 14. miejsce w tabeli, a w następnej kolejce na wyjeździe zmierzy się z liderem Sokołem Aleksandrów Łódzki.