W ostatnim meczu w ramach rozgrywek I Ligi hokeja na trawie seniorów, drużyna LKS Gąsawa podejmowała zespół Startu Gniezno. Jak na mistrza pierwszej ligi przystało zespół gąsawski dominował w tym meczu.

Już w czternastej minucie Albert Wrzesiński zdobył prowadzenie dla LKS Gąsawa. Tuż przed przerwą wynik podwyższył Jerzy Wiśniewski. Serię bramek w drugiej części meczu już na jej początku rozpoczął ponownie Albert Wrzesiński. Minutę później bramkę zdobył Jakub Janicki. W drugiej części meczu zawodnicy LKS Gąsawa przeprowadzali atak za atakiem na bramkę gości, z których padały bramki. W czterdziestej minucie ponownie bramkę zdobył Albert Wrzesiński. Start Gniezno w czterdziestej siódmej minucie zdobył jedyną bramkę. Robert Gruszczyński wpisał się na listę zdobywców bramek w pięćdziesiątej trzeciej minucie a wynik końcowy ustalił Albert Wrzesiński zdobywając siódmą bramkę dla drużyny LKS Gąsawa. Końcowy wynik 7:1 dla LKS Gąsawa. Cztery bramki dla gąsawskiego zespołu zdobył Albert Wrzesiński.

Od nowego sezonu drużyna LKS Gąsawa po dwóch latach gry w pierwszej lidze, grać będzie w superlidze hokeja na trawie.

LKS Gąsawa wystąpił w składzie: Franciszek Sytek, Patryk Wojtasik, Albert Wrzesiński, Dawid Molenda, Jakub Janicki, Jakub Mroziński, Jan Sytek, Joachim Mazur, Maciej Danelski, Marcin Książkiewicz, Paweł Antoniewicz, Rafał Młody, Remigiusz Jeździkowski, Robert Gruszczyński, Ryszard Wiśniewski, Wiktor Zacharzewski, Jerzy Wiśniewski. Trener Maciej Wrzesiński, kierownik drużyny Leszek Kranz.