A A+ A++

Rusza kolejna odsłona kampanii promocyjnej znaku Made in Toruń. Centrum Wsparcia Biznesu, operator programu certyfikatu jakości toruńskich produktów i usług, przygotowało cykl krótkich form video, które będą prezentowane w social mediach.

Instagramowy projekt ma zwiększyć rozpoznawalność marki Torunia jako miasta przyjaznego dla biznesu i wesprzeć marketingowo dotychczasowych laureatów znaku Made in Toruń. Wraz z wdrożeniem Instagram Reels i zmiany algorytmów tej platformy pojawiło się ciekawe narzędzie video marketingu. Potencjał rolek to przede wszystkim full screen, czyli pełnoekranowy sposób wyświetlania treści. Nowe funkcjonalności sprawiają, że treści video wyświetlają się w sieci jeszcze lepiej. Z punktu widzenia marki kluczowa jest żywotność publikowanego materiału, ponieważ rolki „żyją” w sieci nawet po kilku dniach czy tygodniach od publikacji. Krótkie formy video na stałe zadomowiły się w social mediach, a ich siła cały czas rośnie. Dzięki temu, że reelsy są dynamiczne, przyciągają uwagę zwłaszcza odbiorców z generacji Z, czyli osób urodzonych po roku 1995, które uwielbiają formaty wideo. Według specjalistów od marketingu komunikacja video to szansa na nawiązanie długofalowej więzi z klientami. Dzięki takie formie tworzy się trwała relacja z marką, która będzie skutkowała lojalnością klientów.

– Dzięki wykorzystaniu Reels w projekcie Made in Toruń chcemy zwiększyć widoczność znaku na Instagramie – dzięki temu, że format jest angażujący, a przede wszystkim także dobrze wyeksponowany w aplikacji, łatwiej możemy dotrzeć z naszymi treściami do firm zainteresowanych pozyskaniem znaku, jaki i zwiększyć rozpoznawalność dotychczasowych laureatów. Wyselekcjonowaliśmy kilkadziesiąt firm, które są obecne na Instagramie i skutecznie prowadzą marketing na tej platformie – podkreśla Łukasz Szarszewski, dyrektor Centrum Wsparcia Biznesu w Toruniu.

Rolki będą pojawiały się w sieci na kanałach prowadzonych przez CWB. Do projektu zaproszono toruńskie firmy z wielu branż m.in. gastronomicznej, beauty, sportowej, produkcyjnej, rzemieślniczej i usługowej. Nowy projekt ma charakter wizerunkowy, pozycjonujący markę miasta Torunia w świadomości partnerów biznesowych. Jednak przede wszystkim jest to wsparcie sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Chodzi o zaprezentowanie miasta jako miejsca sprzyjającego kreatywności i przedsiębiorczości. Celem projektu jest też promocja gospodarcza Torunia, jego atutów, szans, możliwości dla inwestorów.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułII sesja Rady Powiatu w Brzozowie
Następny artykułWypomniała Lisowi problemy zdrowotne. Burza po wpisie Żukowskiej