A A+ A++

Piotr Gąsowski był współprowadzącym siedemnastu edycji “Twoja twarz brzmi znajomo”. Po dziewięciu latach pracy powiedział “dość” na wieść o odsunięciu od programu Katarzyny Skrzyneckiej. Gest solidarności był odbierany jako sprzeciw wobec działań wówczas nowego dyrektora programowego Polsatu, Edwarda Miszczaka.

Jednak po roku przerwy Gąsowski znów zagościł w show. Co prawda już nie jako partner Macieja Dowbora (jego miejsce zajął Maciej Rock), a juror 20. edycji z udziałem laureatów poprzednich sezonów. Wśród nich pojawiła się też Katarzyna Skrzynecka, zwyciężczyni pierwszej odsłony.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Piotr Gąsowski jest zadowolony z powrotu do Polsatu, choć na konferencji ramówkowej stacji kpił, że robi to tylko dla pieniędzy.

– Wydaje mi się, że dobrze, że wróciliśmy z Kasią – zostaliśmy poproszeni, a my z chęcią przyjęliśmy to zaproszenie. To świadczy o tym, że niezależnie kto tam te decyzje w sprawie Kasi podejmował, to jest właśnie świetny przykład współpracy i analizy tych niefortunnych poczynań. Z mojej strony tak to wygląda i chapeau bas – skomentował w rozmowie z Plejadą.

Dodał, że nie żywi urazy wobec Edwarda Miszczaka: – Nie jest to żadną tajemnicą, że ja się z wieloma decyzjami jego nie zgadzam. Ale to nie zmienia tego, że go szanuję. To nie o to chodzi, żeby się ze wszystkim zgadzać.

Zgadza się z nim dyrektor programowy Polsatu, choć oficjalnie nie bierze na siebie odpowiedzialności za odsunięcie Skrzyneckiej z “Twoja twarz brzmi znajomo”.

Jak w każdej rodzinie, czasem są takie momenty trudnych, małych, drobnych przepychanek. Ale wszystko udało się pokonać. Piotr wrócił, Kasia Skrzynecka wróciła. Ten program dzięki nim nabrał zupełnie nowego uderzenia. I myślę, że ciągle jest świetnie oglądany. Nie ma takich programów za wiele na rynku telewizyjnym – ocenił po czasie Edward Miszczak.

W 50. odcinku podcastu “Clickbait” zachwycamy się serialem (!) “Pan i Pani Smith”, przeżywamy transformacje aktorskie w “Braciach ze stali” i bierzemy na warsztat… “Netfliksową zdradę”. Żeby dowiedzieć się, czym jest, znajdź nas na Spotify, Apple Podcasts, YouTube, w Audiotece czy Open FM. Możesz też posłuchać poniżej:

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułKonfiskata pojazdów mechanicznych za jazdę pod wpływem – nowe przepisy
Następny artykułProblemów TikToka w USA ciąg dalszy