A A+ A++

Zachęcamy Was do udziału w konkursie na komunikaty wpisujące się w ideę kampanii „Ja to Chrzanów”. Promocja miasta ma opierać się na przekornym obnażaniu minusów życia w wielkim mieście, pokazując Chrzanów jako alternatywę. To, czego Chrzanów potrzebuje, to pewność siebie. Słabe strony Chrzanowa to silne strony Chrzanowa. Pokażmy, że Chrzanów ma swój charakter, jest unikatowy, z poczuciem humoru i dystansem oraz że ma wiele innych zalet, dla których warto tu żyć.

Nie próbujemy udowodnić, że Chrzanów jest równie atrakcyjny co Kraków czy Katowice. Ma jednak dużo wartościowych cech i to o nich chcemy mówić.

Komunikat ma składać się z dwóch części – zdania zaczynającego się od “W niektórych miastach…” obrazującego ich wady, oraz stałej części zamykającej: “Ja to Chrzanów”.

ZASADY BUDOWY HASŁA:

Zdanie pierwsze ma formę pasywną, by uniknąć wskazania, którego miasta dotyczy negatywna cecha. Hasło “Ja to Chrzanów” identyfikuje nadawcę komunikatu jako chrzanowianina. Z drugiej jednak strony określenie to jest brzmieniowo blisko z potocznym “chrzanię to”, w znaczeniu “nie chcę tego”. W ten humorystyczny sposób chcemy pokazać wady życia w dużym mieście, a jednocześnie pokazać i uświadomić (także sobie) zalety miejsca, w którym mieszkamy.

PRZYKŁADY:

  • W niektórych miastach spaceruje się po galeriach handlowych. Ja to Chrzanów.
  • W niektórych miastach torebkę dobiera się do butów. Ja to Chrzanów.

Zwycięzca konkursu otrzyma całą linię gadżetów promocyjnych miasta, a pozostali Uczestnicy zostaną nagrodzeni wybranymi gadżetami. Wybrane hasła będą wykorzystywane w publikacjach i materiałach promocyjnych.

Propozycje haseł prosimy umieszczać w komentarzach pod wydarzeniem.

Liczymy na Waszą pomysłowość i kreatywność!!!

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułTo koniec marzeń o elektromobilności? Winne ceny prądu
Następny artykułAKADEMIA SŁOWA GUSTAW PRZEDSTAWIA – URSZULA DRZYŻDŻYK-DZIUDZIEL