Український півзахисник кіпрської “Омонії” Роман Безус оформив дубль у матчі-відповіді 2-го раунду кваліфікації Ліги конференцій проти “Габали” з Азербайджану.

32-річний українець вийшов на поле у стартовому складі та вже на 5-й хвилині зустрічі вивів свою команду вперед. Роман зіграв на добиванні та з близької відстані переправив м’яч у сітку.

На 30-й хвилині Безус подвоїв перевагу “Омонії”. Ексгравець збірної України забив свій другий гол у цьому поєдинку, реалізувавши пенальті.

Матч завершився перемогою кіпріотів з рахунком 4:1. За підсумками двох матчів “Омонія” виявилася сильнішою (7:3) та вийшла до третього раунду кваліфікації Ліги конференцій.

Варто зазначити, що в першому матчі проти “Габали” Безус оформив хет-трик. Таким чином, наразі українець з п’ятьма голами є найкращим бомбардиром турніру.

У 3-му відбірковому раунді Ліги конференцій “Омонія” зіграє з данським “Мітьюлландом”. Матч цієї стадії відбудуться 10 та 17 серпня.

Фірмовий гол Роналду вивів “Аль-Наср” до плейоф арабської Ліги чемпіонів (відео)