GOG.com kończy letnie rozdawnictwo. Ostatnia gra do odebrania za darmo pozwala sprawdzić się jako pracownik ministerstwa w totalitarnym państwie.
Źródło fot. Warm Lamp Games / Alwar Premium.
i
Jeśli jeszcze nie kupiliście Beholdera 2 na letnich wyprzedażach na platformach dystrybucji cyfrowej – macie szczęście, bo druga część dystopijnej przygodówki jest teraz dostępna za darmo w sklepie GOG.com. O promocji zawczasu poinformował dobrze znany graczom billbil-kun.
Beholder 2 za darmo w GOG.com
To ostatnia gra do bezpłatnego odebrania w ramach letniej wyprzedaży polskiego sklepu. Wcześniej użytkownicy platformy mogli pobrać takie produkcje jak Sunblaze, Hell Division oraz Ancient Enemy.
Beholdera 2 możecie odebrać za darmo do 3 lipca do godziny 15:00 czasu polskiego, a więc do końca letniej wyprzedaży GOG.com.
Druga część trylogii i cała przygodowa seria studia Warm Lamp Games zabierają graczy do świata wzorowanego na dziełach George’a Orwella. Innymi słowy, do państwa totalitarnego, w którym wolność słowa i jednostki to mrzonki.
W „dwójce” wcielamy się w szczęśliwca, któremu udało się dostać na praktyki do Kancelarii Premiera. Tylko od nas zależy, czy będziemy uczciwie starać się o awans, czy też wykorzystamy wszelkie brudne chwyty, by wyeliminować rywali (czasem dosłownie) w walce o władzę. Decyzje podjęte w trakcie gry doprowadzą nas do jednego z wielu zakończeń.
Najnowsza, trzecia odsłona cyklu również bierze udział w letniej wyprzedaży GOG-a, choć nie jest rozdawana za darmo. Jeśli więc zaintrygowała Was „dwójka”, Beholder 3 możecie zakupić za 19,99 złotego. Miejcie jednak na uwadze, że to tytuł innego zespołu i najgorzej oceniana część serii (via Steam).
Ten materiał nie jest artykułem sponsorowanym. Jego treść jest autorska i powstała bez wpływów z zewnątrz. Część odnośników w materiale to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę naszej redakcji. Dziękujemy!
Grami wideo (i nie tylko wideo) zainteresowany od lat, ukończył polonistyczne studia magisterskie na Uniwersytecie Warszawskim pracą poświęconą tej właśnie tematyce. Przygodę z GOL-em rozpoczął w 2015 roku, pisząc w newsroomie growym, a następnie również filmowym i – o zgrozo! – technologicznym (nie zabrakło też udziału w encyklopedii gier).
Zaczynał od platformówek i do dziś pozostaje ich wielkim fanem (w tym metroidvanii), ale wykazuje też zainteresowanie karciankami (także papierowymi), bijatykami, soulslike’ami i w zasadzie wszystkim, co dotyczy gier jako takich.
Nie pytać o kwestie związane z grafiką – po kilku godzinach autor potrafi zachwycać się pikselowymi postaciami z gier pamiętających czasy Game Boya łupanego (jeśli nie starszymi).
więcej
Zgłoś naruszenie/Błąd
Oryginalne źródło ZOBACZ
Dodaj kanał RSS
Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS