Rozpędzonej Ogrodowej Fruktus SMS Dąbkowice na razie nie udaje się nikomu zatrzymać. Z meczu 11. kolejki Kia Open I ligi ŁoLiF, czyli Łowicka Ligi Futsalu ponownie wyszła zwycięsko, wygrywając z Drużyną Kia Renix Łowicz.

W „grupie mistrzowskiej” doskonale poradziła sobie również Fantazja Głowno pokonując wysoko LZS Błękitni I Dmosin. Ważne trzy punkty w „grupie spadkowej” zdobyli Chińska Haczykowski Skierscy Łowicz i LZS Błękitni II Dmosin.

Ekipa z Głowna tym razem zagrała z fantazją, „odbijając” sobie za porażkę  w poprzedniej kolejce z Ogrodową. W meczu z Błękitnymi I Dmosin wygrała aż 6:0 (2:0). Drużyna rozpędzała się powoli, bo w pierwszej odsłonie zdobyli tylko dwie bramki, ale za to skutecznie. Hat-tricka dla zespołu zdobył Antoni Waśkiewicz.

Ogrodowej nieco oporu sprawiała Drużyna Kia Renix Łowicz w pierwszej połowie, która zakończyła się wynikiem 1:1. Po przerwie gracze z Łowicza opadli z sił, do czego przyczyniło się zmęczenie po zmaganiach z sukcesem w Futsalowej Lidze Mistrzów w Żyrardowie. Konsekwentnie wykorzystała to Ogrodowa strzelając trzy kolejne bramki, wszystkie autorstwa Norberta Dregiera.

W grupie spadkowej dobrze spisała się po raz drugi Chińska, pokonując tym razem LKS Victoria Bielawy 3:1. Wynik spotkania do przerwy był bardzo wyrównany (1:1) i dopiero w drugiej odsłonie udało się „Chińczykom” storpedować rywala, dzięki czemu zyskali cenne trzy punkty.

Wygrany pojedynek mają także za sobą gracze Błękitnych II Dmosin.  Po zażartej walce, w której łącznie padło dziesięć goli, Błękitni pokonali Blokersów Łowicz 6:4 (1:2).

11. kolejka XXVII edycji Kia Opel I ligi ŁoLiF – o miejsca 1-5:
LZS Błękitni I Dmosin Fantazja Głowno 0:6 (0:2); br.: Łukasz Nagański (5), Antoni Waśkiewicz 3 (7, 15 i 20), Aleksy Waśkiewicz (11) i Damian Mospinek (19).
Żółte kartki: Marceli Knera (1) i Jarosław Bąba (2) – obaj Błękitni I.
Drużyna Kia Renix Łowicz Ogrodowa Fruktus SMS Dąbkowice 1:4 (1:1); br.: Radosław Kuciński (8) – Norbert Dregier 4 (10, 17, 19 i 20).

11. kolejka XXVII edycji Kia Opel I ligi ŁoLiF – o miejsca 6-10:
Blokersi Łowicz – LZS Błękitni II Dmosin 4:6 (2:1); br.: Paweł Graczyk (4), Jakub Jędrachowicz (10), Maciej Jędrachowicz (14) i Mariusz Supera (15 samobójcza) – Mateusz Lubczyński 3 (10, 13 i 15), Radosław Filipiński (12), Paweł Kłos (15) i Piotr Mielczarek (17).
Chińska Haczykowski Skierscy Łowicz – LKS Victoria Bielawy 3:1 (1:1); br.: Kacper Jaros (8) i Kamil Bartos 2 (11 i 14) – Łukasz Gamrowski (6).
Pauza: Bo-Dach Grudze.

6. Chińska Haczykowski Skiercy Łowicz (9) 11 11 33-44
7. LZS Błękitni II Dmosin (6) 11   9 30-33
8. Bo-Dach Grudze (7) 10   6 29-30
9. Blokersi Łowicz (9) 10   6 33-43
10. LKS Victoria Bielawy (10) 11   4 15-58